جستجو در سایت
دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1399/12/19
اعلام نتایج داوری مقالات »
1399/12/19
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1399/12/20
پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
محورهای همایش

محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

 

مخابرات و ارتباطات- موبایل- آینده پژوهی در فناوری اطلاعات و ارتباطات-فناوري اطلاعات-مهندسي نرم افزار-هوش مصنوعي-شبکه هاي کامپيوتري-علوم کامپیوتر-سخت افزار و الکترونیک و رباتیک-امنيت-آموزش الکترونیک-تجارت الکترونیکی-شبکه های اجتماعی-چند رسانه ای-مهندسی پزشکی-مهندسی برق-مهندسی کامپیوتر -کار و کارآفرینی-مهندسی مکانیک-مهندسی مکاترونیک-کارآفرینی مجازی-نوآوری در کار-اقتصاد کارگران در عصر کرونا و پسا کرونا

 

 بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

نمایه مقالات در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی

civilica 1

کداختصاصی کنفرانس: WHMAC01

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس 24
حمایت مالی از کنفرانس

sponsor

تبلیغات هدفمند
نمایه مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)

imgISC

کد اختصاصی:۶۰۴۲۶-00201

تبلیغات-ایران سرور
اخبار سایت
سرقت علمی

سرقت علمی یا همان Plagiarism در مقالات و پایان‌نامه‌ها و آثار علمی اتفاق می‌افتد. شبهات بسیاری از سرقت علمی در پژوهشگران و جامعه علمی وجود دارد و جامعه علمی گاهاً بر روی مخصوصاً میزان سرقت علمی اشتراک نظر جامعی ندارند.سرقت علمی مقالات یک کار کاملا غیر اخلاقی و ممنوع می باشد و کنفرانس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرقت علمی مقالات توسط افراد ندارد و مسئولیت هرگونه تبعات ناشی از این کار به عهده نویسندگان مقاله می باشد.

1400/02/02 بیشتر بدانید ...

نمایه مقالات کنفرانس در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان"اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی)" می رساند که مقالات  کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه شده است.

دبیرخانه کنفرانس

1400/01/06 بیشتر بدانید ...

نمایه چکیده مقالات دوره پیشین کنفرانس

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در دوره های پیشین کنفرانس در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1400/01/10 بیشتر بدانید ...

لینک ورود به کنفرانس

با سلام.از لینک زیر را برای ورود به کنفرانس فردا ساعت 10 استفاده نمایید.

http://webc.viannacloud.ir/class/77/1095/%20Test%20Conference

باتشکر

1399/12/19 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارسال مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به استقبال پژوهشگران،اساتید،دانشجویان و ... از اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) با پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)  مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام تا تاریخ 99/12/19 تمدید شد.

1399/11/30 بیشتر بدانید ...

نمایه مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده دبیرخانه اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) با پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)  وعقد تفاهم نامه همکاری، کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)  نمایه سازی خواهد شد .

کد اختصاصی کنفرانس :۶۰۴۲۶-00201

1399/09/19 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی)

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که پورتال اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی)در تاریخ 99/07/12 راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

 

1399/07/12 بیشتر بدانید ...

امکان چاپ مقاله ISI با هزینه مناسب

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده توسط دبیر خانه کنفرانس امکان ثبت ، اخذ پذیرش فوری و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI در زمان مناسب و با هزینه مناسب قابل انجام می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه 09050265032 تماس حاصل فرمایید.

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری در کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نمی توانند به صورت حضوری در کنفرانس شرکت کنند امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است.لذا پژوهشگران گرامی می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری در کنفرانس شرکت نمایند و مقالات در دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرش می شود.

 

 

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

داوری زود هنگام و رایگان مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری زود هنگام مقالات ارسالی خود هستند امکان داوری زود هنگام و رایگان مقالات را فراهم کرده است.

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

دعوت به همکاری در کمیته علمی کنفرانس

از کلیه اساتید هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد و دانشگاه های معتبر خارج از کشور فعال در زمینه پژوهش و مقاله دعوت به عمل می آید در صورت تمایل به همکاری در کمیته علمی و داوری اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) رزومه خود را به آدرس ایمیل info@whma-conf.ir یا شماره تلگرام کنفرانس 09050265032 ارسال نمایند.

 

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

درج آدرس دقیق پستی جهت ارسال گواهینامه های کنفرانس

به استحضار شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که درج آدرس دقیق پستی و نیز کد پستی شرکت کنندگان غیر حضوری در پنل کاربری خود جهت ارسال گواهینامه و CD مقالات توسط دبیرخانه کنفرانس الزامی می باشد.بدیهی است که در صورت عدم درج آدرس و کد پستی دقیق در پنل کاربری شرکت کنندگان،مسئولیت آن به عهده شرکت کنندگان می باشد و کنفرانس در این زمینه مسئولیتی ندارد.

با تشکر دبیرخانه کنفرانس

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

تسهیلات ویژه برای شرکت کنندگان در مصاحبه دکتری تخصصی(Phd)

باسلام به استحضار کلیه شرکت کنندگان در مصاحبه دکتری تخصصی(Phd)سال 99 دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی می رساند که دبیرخانه کنفرانس تسهیلات ویژه ای برای شرکت کنندگان در کنفرانس در نظر گرفته است.

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

پذیرش مقاله و پرداخت آنلاین

به استحضار می رساند پژوهشگرانی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است می توانند در پنل کاربری خود و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت ابتدا نوع ثبت نام خود را باتوجه به جدول تعرفه های کنفرانس موجود در صفحه اصلی کنفرانس انتخاب نموده و سپس به صورت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند.

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس

انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 
1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)   3) مطالعات موردی

4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

تفاهم نامه همکاری با سیویلیکا و نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده دبیرخانه اولین کنفرانس ملی تحقق ایده های دست نیافتنی در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی(الکترونیکی) با سایت مرجع دانش(سیویلیکا) وعقد تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کنفرانس با سیویلیکا کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی خواهد شد و اخبار کنفرانس در پایگاه اطلاع رسانی گردهمایی های ایران سیمپوزیا،پایگاه callForPapers.ir ، پایگاه خبری صنعت ساختمان BanaNews.ir و پایگاه خبری www.confpress.ir منتشر خواهد شد.

1399/07/14 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

  مخابرات و ارتباطات- موبایل- آینده پژوهی در فناوری اطلاعات و ارتباطات-فناوري اطلاعات-مهندسي نرم افزار-هوش مصنوعي-شبکه هاي کامپيوتري-علوم کامپیوتر-سخت افزار و الکترونیک و رباتیک-امنيت-آموزش الکترونیک-تجارت الکترونیکی-شبکه های اجتماعی-چند رسانه ای-مهندسی پزشکی-مهندسی برق-مهندسی کامپیوتر-کار و کارآفرینی-مهندسی مکانیک-مهندسی مکاترونیک-کارآفرینی مجازی-نوآوری در کار-اقتصاد کارگران در عصر کرونا و پسا کرونا

    

   بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

   

  باتشکر

  دبیرخانه کنفرانس                                                                                                           

                        

  دبیرخانه کنفرانس

    ایمیل:info@whma-conf.ir

    شماره تماس و واتساپ دبیرخانه :09050265032

  (ساعات تماس :ساعت 8 تا 18)

  تلفن ثابت دبیرخانه:01142080904

  ساعات پاسخگویی:روزهای دوشنبه و چهارشنبه از 9 صبح لغایت 14

  آدرس دبیرخانه :مازندران-قائمشهر-کمربندی شمالی-کیلومتر یک جاده جویبار-خیابان دانشگاه
  تاریخ های مهم کنفرانس

   آخرین مهلت ارسال مقالات: 1399/12/19(تمدید شد)

  -----------------------------------------

   

   اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زود هنگام

   

   

   تاریخ برگزاری کنفرانس:   1399/12/20
  امروز : چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  94
  بازدید دیروز :
  146
  بازدید کل :
  827338
  نمایه سازی مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)
  برگزار کنندگان همایش
  اسلایدر گالری تصاویر
  حامیان همایش
  حامیان علمی همایش
  حامیان مالی همایش
  اعزام دانشجو و تحصیل در گرجستان
  اینفو کنفرانس -مرجع اطلاع رسانی کنفرانس ها
  زرین‌پال(پرداخت آنلاین)

  zaripal1

  تبلیغات